Vyberte si půjčku do 500 000 Kč

Agregátor Půjček.cz

Pro získání půjčky stačí vyplnit formulář níže a peníze můžete mít na svém účtě už za pár minut.

Vaši žádost během chvíle posoudíme a navrhneme variantu nejvýhodnější půjčky vzhledem k Vaší bonitě a předáme konkrétním poskytovatelům. Zažádejte si a již nečekejte zbytečné dny či hodiny na schválení a následné vyplacení půjčky.

Výše úrokové sazby a RPSN půjčky bude záležet na konkrétním poskytovateli. Někteří poskytovatelé nabízí poskytnutí první půjčky zcela zdarma. Podrobnější informace o výši poplatků, úroků a RPSN obdržíte během procesu žádosti o půjčku.

Žádost o půjčku probíhá v internetovém prostředí. Proces vyřízení půjčky stejně tak. Tedy celý proces je on-line a probíhá v reálném čase. Není nutno vyplňovat papírovou dokumentaci, ani nemusíte chodit na žádnou kamennou pobočku.

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb. Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.